Кажете „здрасти“ на човекоядците полуръстове в полупустинен свят разрушен от магия с градове-държави управлявани от зли магьосници, всичко това замесено с тестото на 4тото издание на Dungeons&Dragons. Все още всичко това е във фурната на Уизардите, но плановете са, следващата година всичко да бъде готово. Или поне така са написали тук.
Ако на някой това му звучи познато, да си прелисти бързо 2ро издание на D&D!
* И трябва да внимавате, когато казвате „здрасти“ за да не ви отхапят ръката!
… но ще отпечатат още! Според сайтът
Ново d20 лого е забелязано на кутийка миниатюри. Дали Wizards ще сменят и това лого, заедно с променената визия на Dungeons&Dragons?